Prečo HYLO®

Produkty HYLO® sú nemeckou jednotkou na trhu v oblasti starostlivosti o suché oči. Oči sú naším najdôležitejším zmyslovým orgánom a každý deň nám sprostredkovávajú jedinečné zážitky. Preto je pre nás zdravie vašich očí také dôležité!

* Celkový predaj (v jednotkách) produktového radu HYLO® v Nemecku, IH Galaxy NG, S01K1, MAT 2022.03

 

Produktový rad Hylo Eye Care

Prehľad produktov HYLO®

Výhody: Výhody produktov HYLO®

Kyselina hyalurónová s dlhým reťazcom obsiahnutá v očných kvapkách radu HYLO® zaisťuje vysokú viskozitu a dlhotrvajúce zvlhčenie očí. Všetky očné kvapky radu HYLO®, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, sú ponúkané v praktickom systéme COMOD®, a preto nepotrebujú žiadne konzervačné látky ani fosfáty. Vďaka tomu sú produkty HYLO® obzvlášť dobre znášané a navyše sú veľmi úsporné! Špeciálny aplikačný systém totiž zabraňuje kontaktu roztoku s okolitým vzduchom a pri každom stlačení aplikuje iba jednu kvapku. Obsah balenia 10 ml vystačí najmenej na 300 kvapiek s rovnakou veľkosťou. Vzhľadom na to, že tekutina je balená vo vzduchotesnom vaku, očné kvapky sú po otvorení sterilné po dobu 6 mesiacov.

  • ©puhhha - stock.adobe.com

Naša vízia Váš spoľahlivý spoločník pre starostlivosť o vaše oči a ich zdravie

Ako pokroková a inovatívna spoločnosť neustále vyvíjame naše produkty HYLO®, v rámci najvyšších štandardov kvality a vždy na špičkovej lekárskej a technologickej úrovni. Teraz ponúkame komplexný rad produktov pre suché oči. Svrbenie, pálenie, červené oči – produkty HYLO® predstavujú to pravé riešenie pre akýkoľvek problém. Či už ide o občasnú potrebu zvlhčenia, alebo o závažné problémy spôsobené zápalom či poškodením rohovky, naše produkty HYLO® vám poskytnú všestrannú starostlivosť o oči – od osvieženia až po intenzívnu starostlivosť. Či už hráte hry, pracujete na počítači každý deň alebo cestujete: produkty z radu HYLO® sa stanú vašim spoločníkom v každodennom živote!

  • ©Monkey Business - stock.adobe.com

História Úspešný príbeh spoločnosti HYLO®

V roku 1974 založili štyria lekárnici Albrecht Holzer, Dieter Trox, Werner Buxmann a Werner Bernhard zo Sárska spoločnosť URSAPHARM s cieľom vyrábať očné lieky v Nemecku. Od roku 1993 sa očné kvapky plnia do inovatívneho a praktického systému COMOD®, ktorý zaručuje sterilitu aj bez pridania konzervačných látok. Uvedením očných kvapiek HYLO COMOD® na trh v roku 1999 bol položený základ úspechu značky HYLO®. HYLO GEL® je dokonca prvým zdravotníckym prípravkom na zvlhčenie suchých očí, ktorý bol v nemeckej histórii zaradený do prípravkov na predpis.

HYLO® International Zastúpenie vo viac ako 70 krajinách

Produkty HYLO® sú obľúbeným prípravkom v starostlivosti o zdravé oči nielen v Nemecku. Počas uplynulých desaťročí sa spoločnosť URSAPHARM rozrástla na skupinu spoločností, ktorá teraz pôsobia po celom svete. Medzinárodná sieť URSAPHARM teraz zahŕňa okrem nemeckej centrály v Saarbrückene aj obchodné zastúpenie v Holandsku, Rakúsku, Francúzsku, Portugalsku, Taliansku, Belgicku, Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Rusku a Indii. Okrem toho sú produkty URSAPHARM zastúpené v mnohých ďalších krajinách prostredníctvom dohôd o spolupráci s distribučnými partnermi.

Produkty Na prehľad produktov HYLO®